SMCJ15CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMCJ15CA
JLCPCB Part #
C7494674
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 15V 1uA 24.4V 61.5A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS