TPSMD15A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMD15A
JLCPCB Part #
C7494696
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 123A 15V 18.5V 24.4V 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS