SCAK10-430C
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SCAK10-430C
JLCPCB Part #
C7464837
Package
DIP
Description
-55℃~+150℃ 1 1.4nF 10kA@8/20us 15uA 430V 490V 625V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DIP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS