SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C5307550
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS