TPSMD24CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMD24CA
JLCPCB Part #
C7528604
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1 24V 29.5V 2uA 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS