SUT-H-6332-12A00-PGT-TT-NI
MFR.Part #
SUT-H-6332-12A00-PGT-TT-NI
JLCPCB Part #
C1665076
Package
Plugin,6.85x32.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12A 250V 500A 插件,6.85x32.8mm Disposable fuses ROHS