SUT-H-6332-10A00-PGT-TT-NI
Extended
Manufacturer
SCHURTER
MFR.Part #
SUT-H-6332-10A00-PGT-TT-NI
JLCPCB Part #
C1665072
Package
Plugin,6.85x32.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10A 250V 500A 插件,6.85x32.8mm Disposable fuses ROHS