SUT-H-6332-15A00-PGT-TT-NI
MFR.Part #
SUT-H-6332-15A00-PGT-TT-NI
JLCPCB Part #
C3162481
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 15A 250V 500A Ceramic Tube Fuse 插件,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS