S6125-H-3.5A
MFR.Part #
S6125-H-3.5A
JLCPCB Part #
C2692005
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 125V 2.5mm 21.95 3.5A 50A@125VAC、50A@125VDC 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS