SMF12M1FR013T
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
SMF12M1FR013T
JLCPCB Part #
C845261
Package
1206
Description
13mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS