SEN1501D3
Extended
Manufacturer
SALLTECH
MFR.Part #
SEN1501D3
JLCPCB Part #
C3025828
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 10A@8/20us 15V 16.7V 350W@8/20us 38V 68pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS