RSPQ2918-3R3M
MFR.Part #
RSPQ2918-3R3M
JLCPCB Part #
C32712979
Package
SMD-3P,27.9x22.7mm
Description
2.6mΩ 28A 3.3uH 93.6A Flat-wire wound inductor ±20% SMD-3P,27.9x22.7mm Power Inductors ROHS