RSPQ2918-100M
Extended
Manufacturer
Ruishen
MFR.Part #
RSPQ2918-100M
JLCPCB Part #
C32712982
Package
SMD-3P,27.9x22.7mm
Description
10uH 2.6mΩ 28A 32.1A Flat-wire wound inductor ±20% SMD-3P,27.9x22.7mm Power Inductors ROHS