RSAL5050-153
MFR.Part #
RSAL5050-153
JLCPCB Part #
C42393994
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
15uH 3.7A 3.9A 69.7mΩ Flat-wire wound inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS