80ZLH560MEFCGC18X20
MFR.Part #
80ZLH560MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1600251
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.073A@120Hz 10000hrs@105℃ 18mm 20mm 560uF 7.5mm 80V ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS