80USG3900MEFCSN30X35
MFR.Part #
80USG3900MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1586361
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.62A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 3900uF 80V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS