80USC4700MEFC25X45
MFR.Part #
80USC4700MEFC25X45
JLCPCB Part #
C3724397
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 4.28A@120Hz 45mm 4700uF 80V ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors