450HXW68MEFR10X50
MFR.Part #
450HXW68MEFR10X50
JLCPCB Part #
C5115145
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 450V 50mm 5mm 620mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS