63ZLH270MEFCG412.5X16
MFR.Part #
63ZLH270MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1595994
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 270uF 5mm 600mA@120Hz 63V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS