63YXH470MEFCG412.5X30
MFR.Part #
63YXH470MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C5115497
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 30mm 470uF 555.5mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS