63YXH1000MEFC18X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63YXH1000MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C1600421
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.72A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 18mm 31.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS