63YXG560MEFCGC16X25
MFR.Part #
63YXG560MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1601285
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@100kHz 16mm 25mm 560uF 6000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS