63PFV22M6.3X8
MFR.Part #
63PFV22M6.3X8
JLCPCB Part #
C2162314
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4000hrs@125℃ 6.3mm 63V 80mΩ@100kHz 8mm 900mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS