63MXC12000MEFCSN35X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63MXC12000MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C3724232
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.75A@120Hz 50mm 63V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS