450CFX3.3MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450CFX3.3MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1595256
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 3.3uF 450V 5000hrs@105℃ 5mm 61.4mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS