50ZLJ330M10X16
MFR.Part #
50ZLJ330M10X16
JLCPCB Part #
C694346
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS