50ZL470MEFCG412.5X20
MFR.Part #
50ZL470MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1584742
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.128A@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 27mΩ 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS