50YXS3300MEFC18X40
MFR.Part #
50YXS3300MEFC18X40
JLCPCB Part #
C5115354
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.919A@120Hz 3300uF 40mm 50V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS