400MXC120MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400MXC120MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C3721622
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 750mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS