50YXG220MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YXG220MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1588451
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V 525mA@120Hz 5mm 84mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS