200MXC1500MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200MXC1500MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1609806
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 200V 3.08A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors