50YXG560MEFCG412.5X25
MFR.Part #
50YXG560MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C5115321
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.073A@120Hz 12.5mm 25mm 50V 560uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS