450MXH180MEFCSN22X40
MFR.Part #
450MXH180MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1590133
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.28A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 40mm 450V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS