450VXG330MEFCSN30X45
MFR.Part #
450VXG330MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1588263
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 1.8A@120Hz 10mm 30mm 330uF 450V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS