450MXK680MEFCFA30X50
MFR.Part #
450MXK680MEFCFA30X50
JLCPCB Part #
C1583872
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.41A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 50mm 680uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS