450MXK330MEFCSN35X25
MFR.Part #
450MXK330MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C3723315
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS