381LX472M050A012
MFR.Part #
381LX472M050A012
JLCPCB Part #
C3721957
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.5A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS