450MXH330MEFCSN35X30
MFR.Part #
450MXH330MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C424104
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.54A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS