450MXG82MEFCSN22X25
MFR.Part #
450MXG82MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C2940678
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.092A@10kHz 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 82uF ±20% Plugin,D22xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS