450MXG270MEFCSN25X45
MFR.Part #
450MXG270MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C3724881
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.62A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 450V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS