420VXG180MEFCSN22X45
MFR.Part #
420VXG180MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1608207
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 1.28A@120Hz 10mm 180uF 22mm 420V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS