SLP472M050A4P3
MFR.Part #
SLP472M050A4P3
JLCPCB Part #
C3721987
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.5A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 4700uF 50V 99mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS