420USC560MEFCSN35X45
MFR.Part #
420USC560MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1613326
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 4.13A@10kHz 420V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS