420HXG100MEFC20X35
MFR.Part #
420HXG100MEFC20X35
JLCPCB Part #
C1607901
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.722A@10kHz 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS