420VXG220MEFCSN35X25
MFR.Part #
420VXG220MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1609272
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.24A@120Hz 10mm 220uF 25mm 35mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS