380LX391M180J012
MFR.Part #
380LX391M180J012
JLCPCB Part #
C19346699
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 390uF 510mΩ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS