400USG390MEFCSN30X35
MFR.Part #
400USG390MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1613100
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.982A@10kHz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS