400BXW120MEFR16X35
MFR.Part #
400BXW120MEFR16X35
JLCPCB Part #
C1499131
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 16mm 35mm 400V 7.5mm 810mA@120Hz ±20% 插件,D16xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS