25USC22000MEFC30X35
MFR.Part #
25USC22000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1605785
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22000uF 25V 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 5.19A@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors