400BXC68MEFCCE18X25
MFR.Part #
400BXC68MEFCCE18X25
JLCPCB Part #
C1601188
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 25mm 400V 588mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS